Hea tekk on just paras igaks ööks – ei ole liiga palav ega ka külm. Teki valiku kriteeriumid on toa temperatuur ja inimese enda soojatunnetus. Familoni valikus on pehmed kerged, keskmise ja väga soojad tekid, mida on kerge pesta ja hooldada.
Tekki valides mõtle läbi järgmised küsimused:
* Kui soe on Sinu tuba ning millise soojusega tekki soovid?
* Kui pehme või kohev tekk peaks olema?
* Kui palju Sa higistad öö jooksul ning kui hingav peab tekk olema?

Kas higistad kergesti, ja vajad kergemat ning jahendavat tekki? Või on Sul tihti öösel külm, ja uni saab rikutud? Või sooviksid udusuletooteid, mis reguleerivad soojust väga hästi, on kerged ja ei rõhu keha magusal uneajal? Valikust leiad just omale sobiva paksuse ja kergusega teki. Familoni brändi valikus on tekke mitmes mõõdus ja erineva temperatuuriga tubadesse- tutvu ka innovatiivsete uudsete soojust reguleerivate tekkidega. Joutseni valikust pakume erineva
paksusega tekke – õhemaid suveperioodiks, paksemaid talveks, mõlemal brändil on valikus erinevad teki laiused. Kas mõtled, kust tuleb Joutseni sulg ja kuidas seda töödeldakse puhtaks ja lõhnatuks? Kõik pakutavad tekid nendelt brändidelt omavad Astma- ja Allergia Sertifikaati, on loodussõbralikud, testitud ja ÖKO tex sertifitseeritud materjalidest.

Näitan 1–12 tulemust 14-st

Aktiivsed filtrid Tühista