Turvalise UNE otsingutel!

Veedame suure osa oma ajast voodis ja magamistoas olevad tooted peavad olema meile turvalised.

Family-Home tooted valmistatakse parimatest materjalidest ja keskkonna sõbralikkus on oluline märksõna. Tooted on alati testitud ja kasutusel nende tulemuste hindamisel on  mitmed sertifikaadid, mis tõendavad vastutustundlikku käitumist.

ALLERGIATUNNUS® – koostöös  Soome ALLERGIA-, naha – ja ASTMALIIDUGA aastast 1996

Soovime pakkuda laia valikut ka tundlikumale tarbijale tootevalikuid, mis tagavad kasutades turvalisuse.
Allergiatunnus® on erapooletult uuritud ja testitud tootele.
Toode, millel on Allergiatunnus® sobib õrnale nahale, lõhnatundlikule, allergilisele, hingamisraskustega ning astma probleemidega inimesele.
Lõhnatu Allergiatunnus®-toode ei tähenda alati, et tootel üldse lõhna ei ole, sest alati võib olla toorainel väike lõhn.

ÖKO-TEX® STANDARD 100 — TURVALINE TEKSTIIL

Öko Tex® Standard 100 on rahvusvaheline sertifikaat, mis kinnitab toote turvalisust kasutajale.
Märgis näitab, et toote pH tase on nahasõbralik, tootel ei esine kõrvalmõjusid ja lisatud värvained ei ole organismile mürgised. Sertifikaadil on täpsed kriteeriumid formaldehüüdi, raskemetalli, mürkainete ning  tulekindlusainete sisaldusele. Sertifikaat antakse välja aastaks korraga ja testid toimuvad sõltumatutes laborites. Iga toote osa sh näiteks tõmbelukk, kiud vms peab vastama täpsele etteantud kriteeriumile.

DOWNAFRESH® JA TRAUMPASS
SULE KVALITEET JA EETILISUS

Traumpass-sertifikaat GARANTEERIB, ET SULED JA UDUSULED PÄRINEVAD EETILISELT SAADUD TEEL.  Need suled on saadud alati nn kõrvaltootena ja neid ei võeta elusatelt lindudelt. Traumpass-sertifikaadiga tooteid saab jälitada ja kontrollida, kust pärinevad suled.
Familoni suletoodetel on lisaks ka  Downafresh® Greenline – kvaliteedi garantii. See tähendab, et need suled vastavad rangele Eu sisesele hügieeninõudele:  EN 12935 ja nende sulgede päritolu on teada ja seda kontrollitakse. Suled on pestud 100C juures ja kontrollitud ka igasuguste võimalike haiguste ja allergiate osas.

NOMITE —märgis annab infot , et suletoode on sobiv ka tolmu lesta allergikule. Familon suletoodete Nomite märgis tagab toodete sobivuse sule tolmulestadele. Kõrgekvaliteediline tihe puuvillane kangas toimib lisakaitsena tolmulesta tekkimisele. Kiutihedus kangastel, mida kasutatakse suletoodetele on:
Familon Gold puuvillabatist TC 280, Familon Silver puuvillapercale TC 230.

ISO9001 — ISO14001 — STANDARDISEERITUD KVALITEEDIKONTROLL

Tooted valmivad standardiseeritud järelvalve kontrolli all tehastest, mis omab ISO9001-kvaliteedisertifikaati ja  ISO14001-keskkonna sertifikaati Toodete arendust ja tootmisprotsessi järgitakse nende sertifikaadi nõuete kohaselt

MED — nn Meresertifikaat – tulekindlad tooted

MED ehk Marine Equipment Directive on rahvusvaheline merel laevandustarvikute direktiiv, mis seab nõuded tekstiiltoodetele, mida on võimalk kasutada laevades. Osa Familon Pro – tootevalikust on välja töötatud seda sertifikaati järgides ning omab ka antud sertifikaati, neid tooteid võib julgelt kasutada laevades. Tulekindlus sertifikaat B: IMO MSC 61(67) ja tootmisprotsessi järgimise sertifikaat moodul D: ISO 9001 põhjal.

TULEKINDLUS — süttivusklass Sk1

Familon Pro – toodetel on erinevad tulekindluse klassi tooted SK1 ja Sk 2. need tooted on testitud kas sigari või leegitestiga tervik tootena ja vastav asutus on andnud välja kehtiva sertifikaadi selle toote spetsifikatsiooni ja tulemustega. SK 1 klassi tooted on testitud leegitestiga.

TULEKINDLUS — süttivusklass Sk2

Familon Pro – toodetel on erinevad tulekindluse klassi tooted SK1 ja Sk 2. Need tooted on testitud, kas sigari või leegitestiga terviktootena ja vastav asutus on andnud välja kehtiva sertifikaadi selle toote spetsifikatsiooni ja tulemustega. SK2 klassi tooted on testitud põleva sigaritestiga.

FSC – FSC® on rahvusvaheline sõltumatuvalitsusväline ja kasumit mittetaotlev organisatsioon,
mis asutati maailma metsade vastutustundliku majandamise edandamiseks.

GRS – Ülemaailmse taaskasutamise standard (Global Recycled Standard)

GRS on rahvusvaheline, vabatahtlik, kogu toodet hõlmav standard, mis määratleb nõuded kolmandate osapoolte taaskasutatavate materjalide sertifitseerimisele, vastutusahelale, sotsiaalsetele ja keskkonnapraktikatele ning keemilistele piirangutele.