Madratsi hooldamine

Uni on meie jaoks oluline ja soovituslik on magada ööpäevas 7-8h. Hea une saladuseks on õige madrats, sobilik magamistoa sisetemperatuur ja valitud õiged tooted. Inimesed on erinevad ja ka higistamine sõltub erinevatest asjaoludest- vanusest, kaalust, aktiivsusest ja isiklikest eluperioodidest. 

Madratsi valimine ei ole kerge ja tuleb arvestada, et õige leidmine võtab aega- kuid soovitame valides alati läbi mõelda ja kontrollida toodete hooldamise võimalused- siin mõned soovitused:

* madratsikate on eemaldatav ja eraldi pestav 60C juures – nii väldid tolmulestasid ja hoiad madratsikatte puhtana. 

  • voodi ümber  olev kattekangas on eemaldatav ja pestav, ning kergesti hooldatav.
  • voodipeatsikangas on tolmuimejaga puhastatav 
  • poroloonmaterjale me üldiselt pesta ei soovita, kuid neid saab aegajalt tuulutada värskes õhus või hoida saunas kuumuses 60-70C juures.
  • Family-Home valikust leiad sellised tooted, mis on hügieenilised ja nende hooldamine on lihtne.
Familon_Breathair_tyyny_RiikkaSiusluoto

Voodi hooldamine

Voodi hooldamisel on oluline järgida põhimõtet – igal aastal 3-4 korral võtta voodi pesudest ja tekkidest, patjadest vabaks, ning eemaldada kattemadrats ja puhastada voodi -eemaldada kõikidest katetest, mida saab pesta ning puhastada tolmust tolmuimejaga kõik praod ja mitte eemaldatavad materjalid. Tuulutada tuba ja pesta katted. Nii tagad hügieenilisuse ja puhta keskkonna magamiseks. Eemalda tolm ka lilledelt. Parim on jätta tuba avatud aknaga kogu päevaks ja lasta tuulduda kõigil voodikomplekti osadel.